Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Ваше Им‘я
Вкажіть адресу доставки
Ваш Email
Телефон
Для кого підписати книгу
Доставку оплачивает покупатель. Доставка книг по Украине осуществляется "Новой почтой", в другие страны доставляем "Укр Почтой"

Ганна Міхалевська – письменниця-фантаст

Народилася та проживає в Одесі. Саме тому рано чи пізно всі герої Ганни опиняються біля моря, у морі, на морі й завжди з морем.
У 1997 році закінчила Одеський державний економічний університет – з розрахунку.
Одеський університет ім. І. І. Мечнікова, факультет соціальної психології – з любові.
Ставати письменницею Ганна не планувала. Захопилася казкотерапією, створювала казки. А потім, раптово вияснилося, що закінчила перший роман. Ганна пише та живе в жанрах містики, фентезі, наукової фантастики, магічного реалізму, казок – у хід йде все, що дає змогу вийти за межі буденності та однозначності.
Нарівні з написанням власних творів Ганна займається літературною критикою. Вона дивиться на текст, як на механізм годинника, у кожній деталі якого є сенс. З 2020 року рецензії Ганни регулярно виходять у журналі «Huxley».

Окремі нариси зі казкотерапії виходили в журналі «Еніологія». Оповідання друкувалися в журналах «Знання-сила», «Новий світ», «Машини та механізми», «Дерибасівська-Решильєвська», «Південне сяйво», збірці «Доки Бог усміхається», «Війна», а також в електронних виданнях «Світ фантастики», «Палісадник», «Гостьова», «Порт-Фоліо» та інші.

Ганна – співавтор романів-буріме «Не судите черных овец», «Ямщик, не гони самолет», «Исчезла!». За авторським сценарієм проходила вистава в літературному аудіотеатрі «Театр вух». Бере участь у журі літературних конкурсів.

Ганна Міхалевська – премії та нагороди

У 2016 році роман «Саламанкеро» увійшов у вісімку найкращих творів конкурсу «Фентезі - 2016».
Загалом на конкурсі змагалося понад сто робіт.
У 2017 році вийшла збірка оповідань «Междверье» у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова». У 2018 році книга одержала диплом літературного конкурсу імені Константина Паустовського.
У 2020 році був опублікований роман «В коконе». Книга стала лауреатом премії імені Константина Паустовського.
Роман «Победить нельзя проиграть» побачив світ у 2021 році.
Деякі оповідання зайняли перше місце на конкурсі «Чеканне слово Бабеля» (2016), друге місце на конкурсі «192 слова» (2018) та інші.
У 2020 році роман «В коконі» став вибором Odessa Citi of Literature UNESCO як демонстрація однієї з цілей UNESCO «Мета 11. Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості і стійкості міст і населених пунктів».
Оповідання «Иллюзия близости» вийшло у фінал конкурсу фантастичного оповідання «Кіберіада» від журналу Huxley, 2020 року.