Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Ваше Им‘я
Вкажіть адресу доставки
Ваш Email
Телефон
Для кого підписати книгу
Доставку оплачивает покупатель. Доставка книг по Украине осуществляется "Новой почтой", в другие страны доставляем "Укр Почтой"

Книги Ганни

«Хочеш залишитися непомітним, вийди на середину кімнати»
«В коконе»

В коконе

200
грн.
Роман «В коконе» був надрукований у 2020 році. У тому ж році став лауреатом премії імені Константина Паустовського.

З передмови Дмитра Громова та Олега Ладиженського (Г.Л.Олді):

«Про що ця книга насправді? Через фантастику та містику, корпоративні таємниці та античні міфи чітко проявляється головне: це книга про нас сьогоднішніх. Про людей та кокони, у які ми кутаємося, або нас намагаються сховати туди інші, іноді найближчі люди. Про те, як не легко порвати такий кокон та звільнитися — але зробити це необхідно. Навіщо? Щоби побачити світ таким, яким він є, припинити сліпо слідувати за кимось чи плисти за течією, розпочати приймати власні рішення. Прожити своє життя, а не те, яке намагаються тобі нав'язати — не важливо через які спонукання.»
«Уберегти від дурості може лише одне — якщо хтось на ваших очах зробить ще більшу дурість."
"Междверье"

Междверье

150
грн.
У 2017 році вийшла збірка оповідань «Междверье» у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова». У 2018 році книга отримала диплом літературного конкурсу імені Константина Паустовського.

В оповіданнях «Междверье» між містикою та реальністю проведена тонка грань. Звичайні люди, схожі на наших сусідів та знайомих, раптом стикаються з незрозумілими речами, і звичний світ перевертається з ніг на голову. Тут йоги та коти вчаться левітувати на даху старої дев'ятиповерхівки, загадкова дівчина Анха плете на морському березі примарне мереживо, а прибита пилом валіза із жадібністю їсть усе, що в неї покладуть.
«Саламанкеро не мали вибору — існувати далі чи зникнути. Процвітати або бідувати. Вони обирали — залишитися людьми чи перетворитися на чудовиськ, як це сталося з Чужаком."
"Саламанкеро"

Саламанкеро

Роман «Саламанкеро» увійшов у вісімку найкращих творів конкурсу «Фентезі — 2016». Загалом на конкурсі змагалося понад сто робіт.
У місті Альбера вміють міняти долю та бояться тіней. Там росте в лабіринті Соккело дерево, а в його гілках живе давня сутність — Чужак. Там плетуть інтриги та нитки долі майстри саламанкеро, і ці нитки все тугіше затягуються навколо їхньої шиї. Брайде та Еймару немає справи до хитромудрих саламанкеро. Дівчина шукає зниклу сестру, а хлопець виконує останню волю батька. Але на п'яти наступають тіні й на дорозі виростає Чужак. З пішаків на дошці Долі вони перетворюються на ключові постаті.
«Кожне сходження вартує величезних зусиль, адже окрім ранців зі спорядженням, одягом та їжею, альпіністи тягнуть із собою страх і самотність. І виживають за всіх, кого не вміли, не встигли любити. Або йдуть за ними»
Роман «Трещина»

Трещина

100
грн.
Колись Ольга мандрувала автостопом, зараз в Ольги дитина і відповідальність. Її доньку, восьмирічну Марту, тривожать нічні жахи, і ніщо не може дівчинці допомогти.Колись Ольга була закохана в Максима і вони разом підіймалися на гірські вершини, зараз Ольга одружена з Антоном і єдина їхня спільна справа — сварки.Колись у Максима були друзі й була кохана, зараз він літає порожнем.Колись гори були богами, зараз плацдарм для перегонів із самим собою.А ось Тріщина була завжди. Пограниччя між світами, останній притулок зниклих альпіністів, дідизна богів і близьких, що давно пішли, Тріщина вимагатиме свою жертву. Тільки чи вистачить життя, щоб із нею розплатитися? Нині чи коли-небудь.
«Ти показуватимеш війні своє щастя, своє горе й питатимеш: Це важливо? І вона ніколи не відповість: «Так». Тому, що у твоєму житті не буде нічого важливішого за війну. Ті, хто зміг витримати її міцний поцілунок, це знають
Роман «ПОБЕДИТЬ НЕЛЬЗЯ ПРОИГРАТЬ»

ПОБЕДИТЬ НЕЛЬЗЯ ПРОИГРАТЬ

150
грн.
Бабуся Маргарити, Ірина, живе у квартирі, схожій на вокзал. Сюди постійно приїжджають численні родичі. У кожного своя історія — і всі вони пов'язані з революціями та війнами XX століття. Разом з історіями у квартирі з'являються речі: загублені, зношені, які давно не існують. Вони раптом оживають, затягуючи Маргариту в перервані війнами долі їхніх власників.
На кону — не багато не мало — життя батьків. Суховантаж тата потрапив у шторм біля берегів Мексиканської затоки, зв'язок із судном втрачено, і Маргарита з бабусею гарячково намагаються розв'язати вузли нещасливих обставин. З чого почати?
Віддати сусідці маузер, який вона вимагає, обіцяючи врятувати батьків?
Чекати на допомогу від Іллі, нового друга, який не пам'ятає свого минулого?
Помиритися з Віталієм, який сам же зрадив Риту?
Або знову прислухатися до війни, як робила сім'я Маргарити ось уже майже сто років?